Ernst Renberg skrin

Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin
Ernst Renberg skrin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, Ernst Renberg, oval form, betsad björk (vril), handtag, gångjärn och fötter sannolikt av renhorn, botten av furu, monogramsignerad och daterad ER 1972, ca höjd 27, 46x38 cm

274037

2014-10-29