Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Slottsvy, akvarell uppfäst på pannå, etikett a tergo Per Gustaf von Heideken, 44x69 cm

Pappersskador, veck, senare målade partier

274039

2014-11-02