J H Walker oljemålning porträtt

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANSON WALKER, John (England, 1844-1933): Porträtt av ung kvinna i profil,
signerad J.Hanson Walker, olja på duk uppklistrad på pannå, 46x38 cm

Möjligen beskuren, uppklistrad, mindre färgbortfall

274045

2014-10-30