Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RESEUR med alarm, 1900-tal, fodral i mässing, fasettslipat glas, ankargång, urtavla med romerska siffror i svart, blånerade visare, höjd 11 cm, nyckel finns
Slitage
274063
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här