Reseur

Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur
Reseur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RESEUR med alarm, 1900-tal, fodral i mässing, fasettslipat glas, ankargång, urtavla med romerska siffror i svart, blånerade visare, höjd 11 cm, nyckel finns

Slitage

274063

2014-11-01