Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, beslag i mässing, kannelering, avsmalnande ben med mässingsskodda avslut, höjd ca 77, 42x35 cm

Slitage, repor

274074

2014-10-30