Oljemålning med segelbåtar

Oljemålning med segelbåtar
Oljemålning med segelbåtar
Oljemålning med segelbåtar
Oljemålning med segelbåtar
Oljemålning med segelbåtar
Oljemålning med segelbåtar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skärgårdsmotiv med segelbåtar i skymning, olja på duk, monogramsignerad och daterad C. W 1906, 33x75 cm

274078

2014-10-30