Karaffer Irland/England

Karaffer Irland/England
Karaffer Irland/England
Karaffer Irland/England
Karaffer Irland/England

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARAFFER, 1 par, 1800-talets början, graverad dekor, höjd ca 33 cm

Nagg, propparna ej tillhörande

274079

2014-10-30