Ulf Wahlberg

Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Abstrakt komposition med figur, signerad och daterad Ulf Wahlberg -84, gouache, 39x51 cm

274087

2014-10-31