Olle Nordberg oljemålning
Valmis
2014-10-31
274089
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Vårdike" - landskap med man på spång, signerad Olle Nordberg -61, olja på duk, 49x64 cm