Engelska stekfat

Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat
Engelska stekfat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEKFAT, 2+1+1, 1900-tal, England, blåvit kinesiserande dekor, längd 39-46 cm

Bruksslitage

274093

2014-10-30