Objekt Dan Wolgers

Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers
Objekt Dan Wolgers

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WOLGERS, Dan (född 1955): "51 objekt från 1997", signerad och numrerad Dan Wolgers 22/50. Utställningskatalog och multipel, 22,5x18 cm
Proveniens:
Galleri Lars Bohman, Stockholm

274107

2014-11-13