Stol 17/1800-tal
2014-10-30
274111
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge, svartmålad
Slitage och lagningar