Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge, svartmålad
Slitage och lagningar
274111
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här