Stol 17/1800-tal
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge, svartmålad
Kuntoraportti
Slitage och lagningar
274111
Päivämäärä:
2014-10-30