Stol 17/1800-tal

Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal
Stol 17/1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

STOL, 17/1800-tal, senbarock, provinsarbete/ allmoge, svartmålad

Kuntoraportti

Slitage och lagningar

274111

Päivämäärä:

2014-10-30