Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1900-tal, gustaviansk stil, City Möbler, Tibro, bestat lövträ, matbord, 4 stolar, matbordets höjd 74, 100x143, 2 iläggsskivor 48x100 cm
Bruksslitage
274121
2014-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här