Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATGRUPP, 1900-tal, gustaviansk stil, City Möbler, Tibro, bestat lövträ, matbord, 4 stolar, matbordets höjd 74, 100x143, 2 iläggsskivor 48x100 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

274121

2014-10-30