Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, betsat lövträ, sitthöjd 44 cm

Smärre slitage

274125

2014-10-30