Bror Hjorth skulptur

Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HJORTH, Bror (1894-1968): efter, Kvinnohuvud, stämpelsignerad Bror Hjort, numrerad 915, terracotta, sockel av svärtat trä, höjd inklusive sockel ca 14 cm

274130

2014-11-01