Skulptur LennArt
2014-10-30
274132
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTUR, samtida, signerad LennArt, metall samt ståltråd, höjd inklusive stensockel 35 cm
Visst slitage