Skulptur LennArt

Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt
Skulptur LennArt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, samtida, signerad LennArt, metall samt ståltråd, höjd inklusive stensockel 35 cm

Visst slitage

274132

2014-10-30