Crèmekoppar Kina exportporslin 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CRÈMEKOPPAR, 3+1 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder resp blommor, höjd ca

Ett lock ej tillhörande, enstaka nagg

274133

2014-10-30