Oidetifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets senare hälft), Interiör med kvinna och katter, olja på pannå, 46x37,5 cm

274134

2014-11-02