Tallrikar Kina exportporslin 1700-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DJUPA TALLRIKAR, 7 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Nagg, sprickor

274149

2014-10-30