Marino Marini färglitografi
2014-10-30
274153
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MARINI, Marino (1901-1980):Komposition, färglitografi, Berggruen, signerad och numrerad 14/50, bladmått 66x50,5 cm
Fuktskador i marginalen