Ring 18 k guld graverat vapen

Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen
Ring 18 k guld graverat vapen

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RING, 18 k guld, bergkristall med graverat vapen under grevlig krona, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15 g

Sten med nagg, ringskena med bucklor och lagning, invändigt med pålödd förminskningskula

274155

2014-11-01