Ring 18 k guld graverat vapen
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18 k guld, bergkristall med graverat vapen under grevlig krona, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15 g
Sten med nagg, ringskena med bucklor och lagning, invändigt med pålödd förminskningskula
274155
2014-11-01