Anders O Blomberg pastell

Anders O Blomberg pastell
Anders O Blomberg pastell
Anders O Blomberg pastell
Anders O Blomberg pastell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBERG, O Anders (Stockholm, född 1952 ): "Agnes och Loranga", signerad och daterad, pastell, 63x45 cm

274178

2014-11-03