Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Vy sannolikt över Vadstena, olja på duk, ca 72x101,5 cm
Duk med mindre skador, krackeleringar
274182
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här