Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Vy sannolikt över Vadstena, olja på duk, ca 72x101,5 cm

Duk med mindre skador, krackeleringar

274182

2014-11-01