Oljemålning med kor

Oljemålning med kor
Oljemålning med kor
Oljemålning med kor
Oljemålning med kor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kor vid vattendrag, olja på ekpannå, 15x23 cm

Pannå med spricka samt maskstungen i nedre delens baksida

274186

2014-10-31