Oljemålning med kor
2014-10-31
274186
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kor vid vattendrag, olja på ekpannå, 15x23 cm
Pannå med spricka samt maskstungen i nedre delens baksida