Skrivställ pärlemor
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVSTÄLL, 1800-tal, rik dekor med inläggningar i av pärlemor, motiv föreställande blommor, 2 bläckhorn i glas med fästen i vitmetall, ställets mått 34x27,5 cm
Slitageinläggnignar saknas
274187
2014-10-31