Skrivställ pärlemor

Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor
Skrivställ pärlemor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-tal, rik dekor med inläggningar i av pärlemor, motiv föreställande blommor, 2 bläckhorn i glas med fästen i vitmetall, ställets mått 34x27,5 cm

Slitageinläggnignar saknas

274187

2014-10-31