Skåp i barockstil

Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil
Skåp i barockstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, ek, senbarock, 1700-tal, skuren dekor med motiv av änglar samt blommor, skåpsdörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 113, 90x44 cm

Slitage, skador, kompletterad, överdel saknas, delvis maskstungen

274202

2014-10-31