Bord sengustaviansk stil

Bord sengustaviansk stil
Bord sengustaviansk stil
Bord sengustaviansk stil
Bord sengustaviansk stil
Bord sengustaviansk stil
Bord sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålat, förgylld dekor, fotavslut i mässing, höjd ca 68, 55x55 cm

274209

2014-10-31