Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 1800-tal, Louis XVI-stil, bemålat, förgylld dekor, fotavslut i mässing, höjd ca 68, 55x55 cm
274209
2014-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här