Salongsmöbel Karl Johan-stil

Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil
Salongsmöbel Karl Johan-stil

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 8 dlr, 1900-talets början, Karl Johan-stil, björk, stoppade sitsar, bestående av: 3 karmstolar, 4 stolar, klaffbord, bordets mått ca höjd 76, 94x75 cm

Bruksslitage

274217

2014-10-31