Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SCROLL, Kina, 1900-talets senare del, motiv av jagande krigshärd i landskap, akvarell på patinerat siden, bildmått 149x80 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, slitage
274233
2014-10-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner