Ölgås 1800-tal

Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal
Ölgås 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖLGÅS, björk, daterad 1872, märkt SSS, stiliserad dekor längs kanten, längd ca 55 cm

274236

2014-10-31