Tekanna

Tekanna
Tekanna
Tekanna
Tekanna

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, pläter, 1800-talets första hälft, troligen England, handtag i björk, dekor av girlanger, höjd 10 cm

Skador och slitage

274240

2014-10-31