Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEBESTICK, 4 dlr, silver, Sverige, 1800-talets andra hälft, modell Olga, bestående av: 2 skedar, gaffel, kniv, vikt exkl. kniv ca 120 g, i etui
En sked med bucklor, graverade
274244
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här