Soffbord Ekselius

Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius
Soffbord Ekselius

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Karl-Erik Ekselius, JOC, 1960-tal, valnöt, rektangulär skiva, brännstämplat, höjd 57, 125x81 cm

Bruksslitage

274250

2014-10-31