Skrivbord 1960-tal
2014-10-31
274261
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBORD, 1960-tal, teak, påskrift undertill Bengtsfors Lelångs Möbelfabrik, framsidan med bokhylla, höjd 71, 140x72 cm
Senare handtag, bruksslitage, skivan med ytskador, förstärkning