Simone de Dardel oljemålning
2014-10-31
274285
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DARDEL, Simone de (1913-1996): Stilleben med vas och frukter på bord, signerad och daterad Simone de Dardel 1961, olja på duk, ca 92x64 cm