John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SJÖSVÄRD, John (1890-1958): Kosacker i bergslandskap, signerad John Sjösvärd 55, olja på pannå, 89x116 cm

274296

2014-10-31