Bardisk barpallar

Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar
Bardisk barpallar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARDISK, 1960-tal, frontsida med djuphäftad klädel i galon, skiva i laminat, höjd ca 100, 132x72 cm, BARPALLAR, 3 st, klädsel i galon, höjd ca 75 cm

Skador

274297

2014-10-31