Hjalmar Westerberg blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WESTERBERG, Hjalmar, Månskenslandskap, signerad och daterad Hj Westerberg 1886, blandteknik 16x27

274298

2014-10-31