Erik Dietman linoleumsnitt

Erik Dietman linoleumsnitt
Erik Dietman linoleumsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Bise Brise", signerad och daterad 82, linoleumsnitt, 58/76, 48x36 cm

274299

2014-11-03