Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, med hänklar, höjd ca 62 cm
PROVENIENS: Moa Martinsson

Lagningar

274318

2014-10-31