Knut Janson oljemålning
Valmis
2014-10-31
274327
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JANSON, Knut (1882-1966): Strövande sällskap i park, signerad och daterad Knut Janson -69, olja på pannå, 24x35 cm