Byrå rokokostil
2014-11-01
274341
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900, rokokostil, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd 75, 99x52 cm
Nyckel saknas, ytskador, beslagen delvis ärgade