Bonad Sunneboskolan

Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan
Bonad Sunneboskolan

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BONAD, 1800-tal, Sunnerboskolan, signerad och daterad 1813 Annders Eriks Son, målad på duk, uppfodrad på papper, ca 157x116 cm

Skador, färgbortfall, veck

274342

2014-10-31