Byrå sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, med stenskiva, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag, fotavslut och listverk i mässing, höjd ca 74, 89x43 cm
Nyckel saknas, smärre ytskador, skivan med smärre nagg
274343
2014-11-01