Spegel och konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL och KONSOLBORD med stenskiva, nyrokoko, 1800-talets senare del, förgylld, rik delvis genombruten dekor, krön med fåglar och facklor samt blomstergirlander, bord med rocailler, spegelns mått 185x80 cm, bordets höjd 78 cm
Sprickor, slitage
274346
2014-10-31