Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAKSPEGEL, 1900-talets början, betsat trä, beslag i metall, dekor av pärlemor, ihopfällt mått höjd ca 29, 28x37 cm
Ytskador, spegelns foliering med smärre skador
274349
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här