Rakspegel 1900-talets början

Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början
Rakspegel 1900-talets början

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAKSPEGEL, 1900-talets början, betsat trä, beslag i metall, dekor av pärlemor, ihopfällt mått höjd ca 29, 28x37 cm

Ytskador, spegelns foliering med smärre skador

274349

2014-11-01